Оголошується набір для навчання у 2021-2022 навчальному році терміном до 12 місяців на "фаховому курсі тактичного рівня (L-1B)" за військово-обліковими спеціальностями "Організація зв'язку у Збройних Силах України". Подробиці за посиланням: Фаховий курс тактичного рівня (L-1B)

Визначено кращу шеренгу парадного розрахунку за підсумками тижневих тренувань

Добавлено: 10.07.2021 Переглянуто: 210

Вже традиційно, щоп’ятниці, відбувається визначення кращої шеренги парадного розрахунку Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут за результатами тижневих тренувань.

На цей раз кращі показники продемонстрували курсанти другої шеренги.

Заступник начальника інституту полковник Віталій Тарасов нагородив шеренгу перехідним вимпелом, солодкими подарунками, а також привітав курсантів.

- Всі ви молодці, і керівництво інституту пишається кожним з вас, - зазначив полковник Віталій Тарасов.

Варто зазначити, що 24 серпня 2021 року на Параді військ з нагоди 30-ї річниці Дня незалежності курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатиза.