Дозвілля під час навчальної практики, або як відбувся волейбольний турнір між курсантами ВІТІ та збірною однієї з військових частин

Добавлено: 07.07.2021 Переглянуто: 222

З 1 липня у першокурсників Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут розпочато навчальну практику на посадах командирів відділень. Двотижнева практика проходить у багатьох військових частинах Збройних Сил України.

Під час практики курсанти навчаються нових форм управління повсякденною діяльністю військових частин та практично відпрацьовують обов’язки згідно з займаними посадами.

Так, в рамках організації відпочинку особового складу, в одному з окремих полків зв’язку, що у місті Гайсин, першокурсники ініціювали проведення спортивного свята, а саме: волейбольного турніру між збірною курсантів та збірною військовослужбовців військової частини.

Товариський турнір завершився нічиєю та масою бурхливих емоцій. Наприкінці свята всіх військовослужбовців було заохочено солодкими подарунками.