УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Дозвілля під час навчальної практики, або як відбувся волейбольний турнір між курсантами ВІТІ та збірною однієї з військових частин

Добавлено: 07.07.2021 Переглянуто: 222


З 1 липня у першокурсників Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут розпочато навчальну практику на посадах командирів відділень. Двотижнева практика проходить у багатьох військових частинах Збройних Сил України.

Під час практики курсанти навчаються нових форм управління повсякденною діяльністю військових частин та практично відпрацьовують обов’язки згідно з займаними посадами.

Так, в рамках організації відпочинку особового складу, в одному з окремих полків зв’язку, що у місті Гайсин, першокурсники ініціювали проведення спортивного свята, а саме: волейбольного турніру між збірною курсантів та збірною військовослужбовців військової частини.

Товариський турнір завершився нічиєю та масою бурхливих емоцій. Наприкінці свята всіх військовослужбовців було заохочено солодкими подарунками.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх