У ВІТІ триває підготовка парадного розрахунку з нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності України

Добавлено: 02.07.2021 Переглянуто: 338

Триває підготовка парадного розрахунку від Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут з нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності України.

Тренування особового складу відбувається щодня згідно з графіком, до обіду і після.

— Всі заходи з підготовки до параду відбуваються за графіком та знаходяться на постійному контролі. Усі залучені курсанти докладають чимало зусиль, щоб представити інститут на гідному рівні, — зауважив заступник начальника інституту полковник Віталій Тарасов.

Для відзначення кращих шеренг за результатами тижневого тренування щоп’ятниці відбувається нагородження курсантів шеренги солодкими подарунками.

Довідково: 11 квітня 2021 року Президент України підписав Указ «Про відзначення 30-ї річниці незалежності».

Військовий парад відбудеться 24 серпня у Києві на вулиці Хрещатик та майдані Незалежності.