УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Курсанти ВІТІ відвідали святковий концерт з нагоди Дня Конституції України

Добавлено: 27.06.2021 Переглянуто: 294


Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відвідали святковий концерт з нагоди Дня Конституції.

Урочистості проходили в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України за підтримки Департаменту соціального та гуманітарного забезпечення Міністерства оборони України , підготовлений відділенням культури та методичної роботи ЦБО ЗСУ.

Ведучі програми Валерія Бойко, Аліна Тригуб Олександр Скудний та Нікіта Гросс створили доброзичливу, захоплюючу та невимушену атмосферу в залі. Позитив та бадьорість запального українського гумору, феєрія східного танцю чемпіонки світу із східного танцю Аміри Абді та її колективу, пісенний вернісаж від Аліни Тригуб, Нікіти Гросс, Віри Шкоди та Олександра Скудного, теплота та відвертість талановитих молодих артистів швидко, захопила, закружляла у святковому вихорі присутніх курсантів

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх