— Зв’язок — це нервова система Збройних Сил України-привітальний виступ Заступника Міністра оборони України Юлія Гере

Добавлено: 27.06.2021 Переглянуто: 314

Під час церемонії випуску офіцерів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут заступник Міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Юлій Гере привітав випускників від імені Міністра оборони і керівництва Міністерства. Також, він наголосив, що пишається молодими захисниками України, які починають службову кар’єру офіцера у непростий час.

— Зв’язок — це нервова система Збройних Сил. Вже зовсім скоро у своїх військових частинах ви забезпечуватимете його безперебійність та захист від кіберзагроз. Наше військо йде в ногу з часом та впроваджує інформаційні технології у оборонній сфері. Військові зв’язківці та ІТ-фахівці сьогодні стають в авангард сил оборони. Нехай ваша служба буде цікавою та насиченою, приносить задоволення, кар’єрне зростання вам, а державі користь, відзначив Юлій Гере.

Деталі тут

Більш детальна інформація (інформація від 26.06.2021)