УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Традиційні ранкові заходи Випуску офіцерів ВІТІ

Добавлено: 26.06.2021 Переглянуто: 424


Вже традиційно, перед урочистою церемонією випуску, випускники вшанували Героїв Крут, почесне найменування яких гордо несе Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації.

Молоді офіцери-випускники факультету телекомунікаційних систем та факультету бойового застосування систем управління та зв’язку вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв, поклали квіти до пам' ятного хреста Героям, а також пройшли, маршем віддаючи шану Героям Крут.

Меморіальний хрест, де спочивають одні з учасників битви під Крутами, знаходиться на Аскольдовій могилі.

-Інститут має багату героїчну історію, ми маємо ким пишатись, і ми точно не маємо права забути наших героїв, саме Герої Крут, які понад сто років тому вчилися в тих же стінах, що і ви зараз, панове офіцери, - зазначив у своїй промові під час реквієму заступник з морально-психологічного забезпечення підполковник Антон Ланко.

Це лиш одна з обов'язкових традицій випуску молодих лейтенантів, які із року в рік передаються молодому поколінню. Ми маємо пам' ятати та пишатись!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх