Напередодні Дня медичного працівника курсанти та офіцери ВІТІ привітали працівників медичної служби

Добавлено: 18.06.2021 Переглянуто: 332

Щороку в третю неділю червня відзначається День медичного працівника.

Напередодні свята курсанти та офіцери інституту привітали лікарів та медичних сестер медичної служби квітами та солодкими подарунками

Щиро вітаємо всіх медичних працівників! Бажаємо ясного і сонячного настрою, адже часом буває нелегко і похмуро навколо. У вас непроста робота, бажаємо в ній тільки хороших історій і щасливих випадків, міцної витримки і сильних нервів. Нехай з посмішкою починається ваш день, і будь-яка похмура хмара не зможе зіпсувати гарного настрою.