Курсант факультету телекомунікаційних систем став абсолютним переможцем «Кубку столиці» з пауерліфтингу

Добавлено: 15.06.2021 Переглянуто: 608

13 червня в місті Києві відбулись змагання з пауерліфтингу «Кубок столиці». Організатором заходу виступив Комітет Пауерліфтингу України – офіційний представник в Україні міжнародних федерацій GPA-IPO та GPA-Drug Free.

Курсант факультету телекомунікаційних систем солдат Максим Гаврилюк став не лише учасником, а й абсолютним переможцем змагань.

У напруженій боротьбі хлопець поставив рекорд федерації із суворого підйому штанги на біцепс серед аматорського дивізіону 18-19 років у вазі 67,5 кг, а також посів низку призових місць:

І місце – жим штанги лежачи на розряд (кандидат у майстри спорту);

І місце – суворий підйом штанги на біцепс на розряд (майстер спорту міжнародного класу);

ІІІ місце – абсолютна першість із суворого підйому штанги на біцепс.

Вітаємо Максима з досягненням таких високих результатів та бажаємо наснаги та сил на звершення висот!

Спортсмени ВІТІ – гордість вишу!