14 червня – Всесвітній день донора крові

Добавлено: 14.06.2021 Переглянуто: 465

14 червня – Всесвітній день донора крові. Важливість цього свята перегукується з безсумнівною важливістю самого донорства, адже потреба в донорській крові виникає у людей будь-якого віку з різними серйозними захворюваннями. Тому кожен донор, який здає кров безоплатно, робить свій безцінний внесок у добру справу - порятунок людських життів.

Щорічно небайдужі курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут стають донорами крові в Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військово-клінічний госпіталь».

Курсант-донор - це життєва позиція. Здана кров рятувала і буде рятуватиме не одне людське життя. Здавши хоч краплинку своєї крові хлопці та дівчата поділилися своєю душею та добрими намірами.

Дякуємо Вам!