Столичний сквер перейменовано на честь випускника ВІТІ

Добавлено: 14.06.2021 Переглянуто: 786

Один зі столичних скверів перейменовано на честь випускника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 2000 року - розвідника, генерал-майора, Героя України Максима Шаповала

Таке рішення було прийнято 10 червня на засіданні сесії Київської міської ради.

Довідково: Герой України (посмертно) генерал-майор Максим Шаповал трагічно загинув 27 червня 2017 року внаслідок зухвалого терористичного акту.

Після випуску з інституту офіцерську службу Максим Шаповал проходив у воєнній розвідці. Його мужність і відвага, патріотизм та відданість своїй справі є прикладом для всіх співробітників воєнної розвідки України та курсантів інституту.

Його ім’ям названо сквер на Повітрофлотському проспекті, 11-13 у Солом’янському районі столиці.

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ!