УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Робити добрі справи - це неймовірно круто

Добавлено: 13.06.2021 Переглянуто: 527


13 червня за власної ініціативи курсанти факультету бойового застосування систем управління та зв’язку та факультету телекомунікаційних систем відвідали Святошинський дитячий будинок - інтернат у місті Києві.

Небайдужі активісти влаштували благодійну акцію, а напередодні поїздки зібрали книги, канцелярські приладдя, засоби гігієни, іграшки та безліч потрібних речей для дітлахів, позбавлених батьківського піклування.

На майданчику поблизу інтернату курсанти влаштували для дітей концерт під відкритим небом, цікаві ігри, конкурс малюнків на асфальті та частування солоденьким. Також, на добру згадку, курсанти подарували вихованцям інтернату нарукавні шеврони Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

- Робити добрі справи - це неймовірно круто, а найкрутіше - дивитись у дитячі щирі та щасливі оченята. Сподіваюсь, спільними силами ми ще неоднаразово організуємо такі благодійні акції, - коментує поїздку курсантка факультету бойового застосування систем управління та зв’язку Валентина Самойленко.

Учасники благодійної акції наголошують, що вихованці таких закладів завжди раді гостям і чекають на тепло й увагу дорослих, любов і турбота про них вкрай важливі, тому запрошують усіх небайдужих долучитись до подібних заходів.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх