УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

До ВІТІ завітали підопічні Міжнародного благодійного фонду «Родинний клуб «Матуся»»

Добавлено: 11.06.2021 Переглянуто: 629


11 червня на екскурсію до ВІТІ завітали підопічні Міжнародного благодійного фонду «Родинний клуб «Матуся»». Саме сьогодні хлопці та дівчата мали змогу спробувати себе в ролі військових зв’язківців.

Офіцерами та курсантами інституту було організовано екскурсію навчальним закладом, в ході якої юні гості поспілкувались із курсантами, позмагались в польотах на тренажерах БпЛА, постріляли в інтерактивному тирі, відвідали кафедри навчального закладу та покерували автотранспортом на автомобільних тренажерах. Завершилась екскурсія яскравим концертом від військового оркестру інституту.

- Я вже вдруге стала супроводжуючою на такій екскурсії для малечі. Це такі круті та непідробні емоції, мені дуже подобається розповідати їм про професію військового, вони ж цікавляться абсолютно усім. Під час проведення таких заходів, я розумію, що обрала правильний шлях, адже нам є кого захищати, - ділиться враженнями курсантка Анна Дудка.

Після побаченого і почутого кожен з дітлахів глибше розуміє важливість професії військовослужбовця. Наостанок курсанти сфотографувалися з малечею на згадку про зустріч та побажали цікавих, а головне — безпечних канікул.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх