Курсанти ВІТІ стали гостями прямого ефіру #Ранкова_кава на Армія FM

Добавлено: 11.06.2021 Переглянуто: 800

11 червня курсанти факультету бойового застосування систем управління та зв’язку ВІТІ Єлизавета та Володимир на чолі із доцентом кафедри спеціальних інформаційних систем та робототехнічних комплексів підполковником Олексієм Восколовичем стали гостями прямого ефіру #Ранкова_кава на першому військовому радіо Армія FM.

З 15 по 18 червня курсанти та офіцери інституту прийматимуть участь у XVII Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека» - 2021, де представлять власні наукові здобутки. Участь представників інституту у виставці і стала тематикою ефіру.

Також, юні розробники підготували пам'ятний подарунок для колективу радіо, виготовлений власноруч.

Про що говорили та які цікаві розробки представлятиме ВІТІ цьогоріч дивіться за посиланням