Зустріч випускників інституту з начальниками служб

Добавлено: 10.06.2021 Переглянуто: 509

За розпорядженням начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут генерал-майора Віктора Остапчука для випускників було проведене заняття з розгляду базових питань, з якими зіткнеться випускник після випуску.

На зустріч були залучені: начальник фінансово-економічної служби, начальник квартирно-експлуатаційної служби, начальник речової служби та голова житлової комісії.

Представники служб роз’яснили питання щодо виплат випускникам та порядок їх отримання, норм забезпечення речовим майном, порядку постановки на квартирну чергу та отримання грошової компенсації за піднайом житла.

Випускники в свою чергу мали можливість задати питання та отримати конструктивні відповіді від професіоналів.