УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Курсанти-випускники розпочали захист кваліфікаційних робіт на здобуття ступеня вищої освіти «магістр»

Добавлено: 08.06.2021 Переглянуто: 609


Курсанти-випускники під час захисту дипломних кваліфікаційних робіт на здобуття ступеня вищої освіти “магістр” гідно представили результати своїх наукових досліджень, показавши високий рівень підготовки за фахом.

Захист кваліфікаційних робіт відбувався у дружній, привітній атмосфері. Курсанти-випускники презентували теми досліджень, у яких розкрили актуальні питання зі своєї спеціальності, і дали рекомендації для вирішення проблем у практичній діяльності. Відбувалася жвава дискусія, приємне хвилювання переповнювало аудиторію. Всі кваліфікаційні роботи магістрів присвячені актуальним темам, виконані на високому рівні, та майже всі мали практичні поради з урахуванням досвіду АТО/ООС.

Бажаємо випускникам, які захистили кваліфікаційні роботи, вдало скласти комплексний іспит, який є наступним етапом перевірки екзаменаційною комісією.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх