24 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з Військовим коледжем сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут 10.00 трансляції у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                         31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 рокуоголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

День працівника освіти!

Добавлено: 30.09.2016 Переглянуто: 1113

День працівника освіти – це особливе свято і для тих, хто навчає, і для тих, хто навчається. Відзначення цього свята на державному рівні є визнанням надзвичайно важливої ролі вітчизняної освіти у процесах соціального й економічного розвитку нашої країни, свідченням глибокої поваги з боку держави та суспільства до працівників освітянської ниви.

Тривала воєнна агресія проти України не тільки не применшує, а навпаки, підіймає значення освіти для майбутнього нашої держави. Особливо це стосується військової освіти, перед якою постають надзвичайно високі вимоги щодо якості підготовки офіцерів, здатних ефективно керувати людьми і вести бойові дії в умовах сучасної війни.

Ваша професія найблагородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець і почуттів. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради, які для багатьох стають життєвим кредом.

30 вересня 2016 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації відбулася урочиста нарада з нагоди професійного свята освітян. Заступник начальника інституту полковник Кувшинов Олексій Вікторович зачитав наказ начальника інституту «Про заохочення особового складу інституту з нагоди свята Дня працівника освіти». На заходах наших майстрів науково-педагогічної справи нагородили грамотами та оголосили подяки. Дякуємо вам вельмишановні працівники освіти за вашу невтомну працю, за той вагомий внесок у розвиток України, який виховуючи та навчаючи нове покоління, її громадян, ви щоденно звершуєте.

Цього святкового дня від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, злагоди, любові й оптимізму, родинного тепла та благополуччя, щастя та добробуту, творчої наснаги, нових вагомих педагогічних й наукових досягнень заради зміцнення обороноздатності України!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net