У ВІТІ розпочато атестацію випускників 2021 року

Добавлено: 05.06.2021 Переглянуто: 762

5 червня у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут розпочалась атестація випускників. Перший з етапів атестації – здача комплексного екзамену з фізичного виховання та спеціальної фізичної підготовки.

Сьогодні майбутні офіцери успішно склали норматив з бігу на 3000 метрів (жінки –військовослужбовці - на 1000 метрів).

Наступний тиждень для військовослужбовців стане справжнім випробуванням. Адже, наразі ними складено лише один з нормативів, який виноситься на випускний екзамен з фізичної підготовки. Надалі на випускників чекає біг на 100 метрів, вихід силою на перекладині ( комплексна силова вправа для жінок-військовослужбовців) та здача основ методичної підготовки.

Здача екзамену супроводжувалась запальним імпровізованим концертом від військового оркестру інституту.

За поточними підсумками комплексного екзамену майбутні офіцери показують відмінні та добрі результати, що є показником багаторічної кропіткої праці.

Так тримати, панове майбутні офіцери!