Військовий оркестр ВІТІ пройшов перевірку музичного репертуару

Добавлено: 04.06.2021 Переглянуто: 318

Військовий оркестр - обов’язковий елемент військових урочистостей.

У ході підготовки до параду військ з нагоди 30-ї річниці Дня незалежності України, було перевірено музичний репертуар, який буде виконуватись на урочистостях.

- До музичного репертуару, який звучатиме на параді військ з нагоди 30-ї річниці Дня незалежності України колектив підійшов з особливим ентузіазмом. Я впевнений, що глядачам сподобається, - коментує начальник оркестру-військовий диригент ВІТІ майор Максим Зінченко.

Варто зазначити, що військовий оркестр Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут постійно бере участь у державних заходах.