Офіцери за призовом розпочали підготовку на базі ВІТІ

Добавлено: 04.06.2021 Переглянуто: 315

На курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут розпочато прийом громадян за призовом осіб офіцерського складу, з різних регіонів України.

Військова служба новоприбулих триватиме 18 місяців.

Перші три місяці слухачі курсів, під керівництвом досвідчених офіцерів і викладачів інституту, на базі батальйону забезпечення навчального процесу ВІТІ вивчатимуть дисципліни загальновійськової підготовки.

Згодом, офіцери набудуть фахових навичок - опанують сучасні засоби зв’язку, з якими їм доведеться працювати у військах.

Після завершення навчання, офіцери за призовом складуть комплексний екзамен і, згодом, будуть розподілені по військових частинах Збройних Сил України.