До ВІТІ завітали вихованці Печерського районного у місті Києві центру соціальних служб

Добавлено: 31.05.2021 Переглянуто: 493

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей до ВІТІ завітали маленькі гості - вихованці Печерського районного у місті Києві центру соціальних служб.

Супроводжуючими великою військовою країною для малечі стали курсанти інституту.

Під час заходу діти мали змогу відчути себе в ролі справжніх зв'язківців, постріляти в інтерактивному тирі, політати на сучасних тренажерах - симуляторах польоту на БпЛА, позмагатись на кращого водія.

Кафедрою фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту було продемонстровано показове заняття з БАрС та елементів гирьового спорту.

Після активної частини заходу, гості відвідали їдальню інституту, де посмакували картоплею фрі та іншими смаколиками.

На завершення маленьких гостей очікував концерт-сюрприз від Військового оркестру ВІТІ. Кожен з дітей залишив відбиток долоньки на згадку про себе, а також отримав подарунок від організаторів заходу.