Курсантка факультету інформаційних технологій ВІТІ стала переможницею Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

Добавлено: 31.05.2021 Переглянуто: 531

Курсанти факультету інформаційних технологій наряду із високими фаховими показниками на міжнародній арені також демонструють актуальні та вагомі науково-прикладні здобутки.

Так, 28 травня курсантка факультету інформаційних технологій Анастасія Ковальчук, під керівництвом старшого викладача кафедри Комп’ютерних інформаційних технологій доктора філософії у галузі Інформаційні технології підполковника Віталія Фесьохи, посіла I місце у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», який було проведено на базі Кременчуцького Національного університету імені Михайла Остроградського, у співробітництві з: Ланчьжоуським транспортним університетом (Китайська народна республіка); Університетом Матея Бела (Словаччина); Інститутом нових технологій та бізнесу і Вищою школою європейських і регіональних досліджень (Чехія); Барановицьким державним університетом (Білорусь); Євразійським університетом імені Л.Н. Гумільова та Карагандинським Державним Індустріальним Університетом (Казахстан); Вищою школою менеджменту інформаційних систем (ISMA) (Латвія); Алітус Коледжем Університету прикладних наук (Литва); Вроцлавським економічним університетом та Люблінською політехнікою (Польща); Abertay University (Scotland, United Kingdom).

Захист наукової роботи було проведено 28 травня 2021 року на підсумковій конференції у рамках II туру конкурсу за тематикою програмного рішення виявлення поліморфних кібератак (секція «Інформатика»).

Вітаємо Анастасію, бажаємо їй успіхів та наснаги!