Курсанти ВІТІ відвідали Національний музей історії України

Добавлено: 23.05.2021 Переглянуто: 501

Курсанти 1-го курсу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відвідали Національний музей історії України.

Під час екскурсії курсантам розповіли про історію України від древніх часів до сьогодення.

Зв'язківці побачили експонати, які розташовані на 5-ти поверхах музею: зброю різних часів, однострій війська всіх часів, нагороди, раритетну техніку предмети побуту, та безліч предметів української культури.

Під час заходів, присутні поринули у вир історії України, яка має своїх героїв та унікальні історичні традиції.