Курсанти ВІТІ вшанували пам'ять Героїв різних поколінь

Добавлено: 23.05.2021 Переглянуто: 224

23 травня українці всього світу відзначають День Героїв — день пам'яті українців усіх поколінь, які присвятили свої життя боротьбі за свободу та незалежність України.

Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, вшанували всіх Героїв, які поклали свої життя за незалежність України.

- Ми не маємо права забути українських героїв всіх поколінь, адже без пам’яті минулого не буде майбутнього, - зазначив у своїй промові заступник начальника інституту з морально-психологічного забезпечення полковник Олег Петровський.

Мітинги-реквієми відбулись біля пам’ятного хреста Героїв Крут а Аскольдовій могилі, на території інституту біля меморіалу загиблим випускникам та поблизу пам’ятника випускника інституту, Героя України, генерал-майора Максима Шаповала.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!