Курсанти інституту взяли участь у конференції студентів та молодих науковців з теоретичної та експериментальної фізики «Еврика-2021»

Добавлено: 21.05.2021 Переглянуто: 241

Курсанти ВІТІ взяли участь у конференції студентів та молодих науковців з теоретичної та експериментальної фізики «Еврика-2021» під керівництвом професора кафедри математики та фізики Богдана Арсентійовича Суся.

Для курсантів фізика є основою їхньої спеціальності, тому вони намагаються зрозуміти фізичні явища, пов’язані з електромагнітними хвилями.

На конференції були представлені доповіді курсантів - Михайла Широкова про проблеми з тиском світла та речовини, Світлана Маленко говорила про проблеми двоїстої ЕМХ, які існують з позаминулого тисячоліття і не розв’язані дотепер. Діана Подгорнова доповіла про підтвердження хвильових і корпускулярних властивостей хвиль-частинок квантовою механікою.

У підсумку заходу усі доповідачі кваліфіковано дали відповіді на запитання.