У ВІТІ відбулось нагородження курсантів за участь у наукового-практичній конференції Всеукраїнського конкурсу

Добавлено: 21.05.2021 Переглянуто: 257

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації відбулося урочисте нагородження курсантів, які взяли участь у підсумковій науково-практичній конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Військові науки», яка відбулась у Національній академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Начальник інституту генерал-майор Віктор Остапчук нагородив дипломами: за 2 місце – Мамчура Вадим та за треті місця– Шиманського Валерія та Ольського Єгора. Сертифікати отримали -Біньковський Дмитро, Шпак Іван, Пахольчук Михайло та Кот Валентин.