УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Переможцям спартакіад з різних видів спорту було вручено нагороди.

Добавлено: 21.05.2021 Переглянуто: 280


У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнських змагань за 2019 та 2020 рік.

Нагороджував спортсменів начальник інституту генерал-майор Віктор Остапчук.

Спартакіада інституту у 2019-2020 навчальному році:

1 місце – 37 курс перехідним кубком і грамотою;

2 місце – 17 курс грамотою;

3 місце – 19 курс грамотою.

Біг на 100 м:

1 місце – 19 курс перехідним кубком і грамотою;

2 місце – 38 курс грамотою;

3 місце – 19 курс грамотою.

Курсанти, які посіли перші місця в особистій першості з бігу на 100 м, нагороджені медалями та грамотами:

1 місце – молодший сержант Голота Р.С. 28 курс;

2 місце – курсант Дворака М.М. 37 курс;

3 місце – курсант Воєвода Т.М. 38 курс.

З бігу серед жінок на 100 м:

1 місце –курсант Квятковська К.О. 19 курс;

2 місце – курсант курсант Толочко В.Л. 10 курс;

3 місце – курсант Баленко Л.В. 28 курс.

Підтягування на перекладині:

1 місце – 19 курс перехідним кубком та грамотою;

2 місце – 18 курс грамотою;

3 місце – 10 курс грамотою.

Курсанти, які посіли призові місця в особистій першості з підтягування на перекладині, нагороджено грамотами та медалями:

1 місце – курсант Степанюк В.П. 38 курс;

2 місце – курсант Сірий І.В. 10 курс;

3 місце – курсант Сумароков М.Ю. 19 курс.

Прикладна стрільба:

1 місце – 29 курс перехідним кубком та грамотою;

2 місце – 38 курс грамотою;

3 місце – 19 курс грамотою.

Курсанти, які посіли призові місця в особистій першості з прикладної стрільби, нагороджено грамотами та медалями:

1 місце – курсант Москалець Д.В. 39 курс;

2 місце – курсант Бабченко А.В. 29 курс;

3 місце – курсант Нікітін В.М. 30 курс.

Шахи:

1 місце – 38 курс перехідним кубком та грамотою;

2 місце – 28 курс грамотою;

3 місце – 37 курс грамотою.

Курсанти, які посіли призові місця в особистій першості у змаганнях з шахів, нагороджені медалями та грамотами від Відділу молоді та спорту Печерської районної у місті Києві державної адміністрації:

серед чоловіків:

1 місце – старший солдат Ковальчук Д.О 28 курс;

2 місце – курсант Савчук Д.О. 17 курс;

3 місце – курсант Форостянко В.А. 28 курс.

серед жінок:

1 місце – старший солдат Подгорнова Д.Я. 18 курс;

2 місце – курсант Толкунова О.А. 27 курс;

3 місце – курсант Вірста А.В. 28 курс.

Волейбол:

1 місце – 17 курс перехідним кубком та грамотою;

2 місце – 19 курс грамотою;

3 місце – 10 курс грамотою.

Біг на 3 км:

1 місце – 19 курс перехідним кубком та грамотою;

2 місце – 28 курс грамотою;

3 місце – 10 курс грамотою.

Курсантів, які посіли призові місця в особистій першості з бігу на 3 км, нагороджені грамотами та медалями:

1 місце – курсант Бочаров В.А. 19 курс;

2 місце – курсанти Михайленко О.О. 17 курс та Степанюк В.П 38 курс;

3 місце – старший солдат Мельник Р.В. 18 курс.

З бігу на 1 км серед жінок:

1 місце – курсант Квятковська К.О. 19 курс;

2 місце – курсант Андрушків О.В. 30 курс та старший солдат Яцико Ю.О. 18 курс.

3 місце – курсант Моржакова А.Д. 19 курс.

Гирьовий спорт:

1 місце – 38 курс перехідним кубком та грамотою;

2 місце – 19 курс грамотою;

3 місце – 37 курс грамотою.

Курсант Гончаров С.В. нагороджений медаллю та грамотою (38 курс) за 3 місце в особистій першості у змаганням Спартакіади інституту з гирьового спорту у ваговій категорії 78 кг з результатом 52 підйоми.

Жим штанги лежачи:

1 місце – 19 курс перехідним кубком та грамотою;

2 місце – 17 курс грамотою;

3 місце – 27 курс грамотою.

Курсанти, які посіли призові місця нагороджені медалями та грамотами на першість інституту з жиму штанги лежачи:

вагова категорія 60 кг:

1 місце – курсант Іванов А.А. 10 курс;

2 місце – курсант Березовський Д.В. 19 курс;

3 місце – молодший сержант Чебанюк А.О. 29 курс;

вагова категорія 67,5 кг:

1 місце – старший сержант Кузнєцов І.Ю. 17 курс;

2 місце – курсант Сумароков М.Ю. 19 курс;

3 місце – курсант Панасюк І.С. 37 курс.

вагова категорія 75 кг:

1 місце – курсант Гаврилюк М.І. 19 курс;

2 місце – курсант Михайлов В.Р. 27 курс;

3 місце – курсант Сірий І.В. 10 курс.

вагова категорія 82,5 кг:

1 місце – старший солдат – Гавриленко Р.В. 27 курс;

2 місце – курсант Крючков А.О. 38 курс;

3 місце – курсант Савицький Н.І. 28 курс.

вагова категорія 82,5 + кг:

1 місце – сержант Карафіз М.М. 17 курс;

2 місце – курсант Дубіль О.В. 19 курс;

3 місце – курсант Марфич А.О. 27 курс.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх