«Парад Полтава вишивана»

Добавлено: 24.09.2016 Переглянуто: 2003

24 вересня 2016 року в місті Полтава з нагоди Дня міста та з метою формування національної свідомості, популяризації кращих здобутків національної культури да духовної спадщини, пропаганди національних традицій та звичаїв, утвердження почуття патріотизму, становлення громадянина патріота свого міста та сприяння єднанню українського народу відбувся арт-проект «Парад Полтава вишивана». Парад проходив з 11.00 до 13.00 від Білої Альтанки до парку культури та відпочинку «Перемога»

На даний захід був запрошений Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації. В заході приймали участь на 24 курсанти які здійснювали урочисту ходу з прапором України та 36 курсантів пройшли у складі колони яку очолював начальник навчального курсу майор Шкода Вадим Анатолійович.