До уваги вступників!

Добавлено: 17.05.2021 Переглянуто: 900

Шановні майбутні абітурієнти! Основна сесія ЗНО вже близько, тож хочемо нагадати, що відповідно внесених змін до ст.44 Закону України “Про вищу освіту”, при вступі до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, вступник має право подати МОТИВАЦІЙНИЙ ЛИСТ, у якому пояснюються причини, через які вступник вважає себе найкращим кандидатом для вступу на відповідну освітню програму/спеціальність інституту.

З порядком подачі мотиваційного листа ви можете ознайомитись за посиланням: Додаткові бали при вступі до ВІТІ

Подача мотиваційного листа можлива до 17.00 20.05.2021 року.

Зробіть правильний крок у майбутнє!