В інституті відзначили День Європи в Україні

Добавлено: 15.05.2021 Переглянуто: 445

До Дня Європи в Україні, який в нашій державі відзначають щорічно у третю суботу травня, для курсантів інституту було проведені тематичні заходи стосовно створення та функціонування Європейського Союзу та участі Міністерства оборони України в реалізації стратегічного курсу держави на набуття повноцінного членства в цій організації.

Довідково. Рада Європи це свято відзначає 5 травня, 9-го – Європейський Союз. Перше визнання Дня Європи відбулось у Раді Європи у 1964 році. Пізніше Європейський Союз започаткував свій власний Європейський день на відзначення декларації Шумана 1950 року, саме тому його називають ще «Днем Шумана».