У ВІТІ привітали науковців з професійним святом – Дня науки в Україні!

Добавлено: 14.05.2021 Переглянуто: 326

Напередодні Дня науки, який відзначається 15 травня, у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулись урочистості.

З привітальним словом виступив тимчасово виконуючий обов’язки начальника інституту полковник Олексій Сілко.

Традиційно, з нагоди Дня науки було відзначено здобутки кращих наукових та науково-педагогічних працівників, які показали значні результати своєї наукової діяльності.

Цьогоріч кращі науковці інституту були відзначені подяками Печерської районної в місті Києві державної адміністрації та грамотами від начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Також, в урочистій обстановці було вручено дипломи докторів філософії та кандидатів наук науково-педагогічним працівникам, які у 2021 році отримали наукові ступені та захистили дисертаційні роботи:

диплом доктора філософії зі спеціальності Інформаційні системи та технології – отримав старший викладач кафедри комп’ютерних інформаційних технологій- підполковник Віталій Фесьоха;

дипломи кандидатів технічних наук – отримали старший викладач кафедри комп’ютерних інформаційних технологій- майор Євгеній Редзюк та старший викладач кафедри побудови телекомунікаційних систем –підполковник Олексій Залужний.