Участь представників інституту у всеукраїнському форумі "Україна 30. Безпека держави"

Добавлено: 13.05.2021 Переглянуто: 194

Представники кафедри телекомунікаційних систем та мереж взяли участь у виставці техніки та обладнання силових структур у рамках всеукраїнського форуму "Україна 30. Безпека держави", де представили основні засоби зв'язку, що використовуються у Збройних Силах України та вивчаються курсантами інституту.

Всеукраїнський форум “Україна 30. Безпека країни” проходив 11 – 13 травня 2021 року. На форумі обговорювались наступні ключові питання:

як держава дбає про безпеку сьогодні та якою вона буде за кілька років; якими є і повинні стати Збройні Сили України, Національна гвардія, Служба безпеки, Національна поліція, Державна прикордонна служба;

що зроблено у сфері інформаційної безпеки, розвитку оборонно-промислового комплексу;

які реформи Україна буде проводити та до яких кроків вдаватиметься заради членства в НАТО.

Про все це говорили перші особи держави, посадовці, вітчизняні та міжнародні експерти, представники громадськості та дипломатичного корпусу.