Сьогодні, 21 вересня, курсанти інституту прийняли участь у «Марші миру» на честь міжнародного Дня миру

Добавлено: 21.09.2016 Переглянуто: 1595

Захід почався із покладання квітів до меморіалу українським воїнам, загиблим у Афганістані. До урочистої ходи долучилися представники міської і центральної виконавчої влади, представники ООН, громадські організації ветеранів та учасників АТО. Захід на честь Дня миру закінчився концертом біля музею історії України у Другій світовій війні.

Міжнародний день миру встановлений резолюцією Генеральною Асамблеєю ООН 30 листопада 1982 року і відзначається в 3-й вівторок вересня. У 2001 році Асамблея ухвалила, що починаючи з 2002 року Міжнародний День Миру буде щорічно відзначатися 21 вересня. Він декларується як виступ за глобальне припинення вогню і відмова від насильства, пропозиція всім державам і народам припинити воєнні дії хоча б протягом цього дня.