У ВІТІ відсвяткували Великдень

Добавлено: 02.05.2021 Переглянуто: 442

Святкування Великодня у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут розпочалося зі святкового сніданку.

З нагоди свята до інституту завітав військовий капелан Отець Дмитро Присяжний, який розказав курсантам про значення Воскресіння Христового та про традиції святкування цього свята. Після, він окропив присутніх освяченою водою та освятив страви, паски та крашанки у їдальні.

Також від імені керівництва особовий склад привітав з Великоднем заступник начальника інституту з морально-психологічного забезпечення полковник Олег Петровський.

В столичних військових вишах – святкове меню на Великдень