Вітаємо з отриманням наукового ступеня «доктор технічних наук»

Добавлено: 28.04.2021 Переглянуто: 1333

27 квітня 2021р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбувся успішний захист дисертації - начальником Кафедри захисту інформації в телекомунікаційних системах та мережах полковником Олександром Жуком на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук. Науковий консультант – доктор технічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, відмінник освіти - Валерій Романюк.

Здобувач представив результати своїх багаторічних досліджень й надав чіткі впевнені відповіді на всі питання.

Щиро вітаємо Олександра Володимировича з успішним захистом дисертації! Бажаємо підкорити нові наукові й професійні висоти!