«Час закочувати рукава та рятувати життя» - курсанти ВІТІ стали донорами крові

Добавлено: 27.04.2021 Переглянуто: 198

Врятувати людське життя завжди вважалося подвигом, але є люди, які рятують десятки тисяч життів і не вважають це подвигом, а своїм обов’язком – це донори крові.

Долучитись до доброї ініціативи, стати донором крові, сьогодні вирішили понад півсотні курсантів інституту. Процедура донорства проходила в Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військово клінічний госпіталь».

Кожен зв'язківець пройшов огляд лікаря та здав клінічний аналіз крові на вірусні хвороби.

Донорство крові врятувало багато життів, адже один донор крові може врятувати життя понад трьом людям. Це не лише шляхетно, бути донором – це корисно для здоров’я.

Долучайтесь до доброї справи разом із нами!