Відбулось показове заняття на навчально – тренувальному комплексі інституту

Добавлено: 27.04.2021 Переглянуто: 317

Сьогодні, 27 квітня кафедрою бойового застосування підрозділів зв’язку факультету бойового застосування систем управління та зв'язку було проведено показове заняття «Організація роботи вузлів зв’язку пунктів управління» на навчально – тренувальному комплексі інституту.

Заняття відбувалось в прямому ефірі на офіційних сторінках інституту у Facebook та Instagram. До проведення заняття було залучено курсантів випускних курсів.

У ході заняття курсантів було розподілено на два вузли зв’язку; надалі -організовано роботу чергового вузла зв’язку, здійснено прийом-передачу повідомлень (обмін інформацією), розгорнуто робочі місця на ЦБУ, МШ згідно розрахунку абонентських пристроїв, здійснено перевірку якості зв’язку, розгортання та налаштування радіостанції Р-142Н.

Подивитись ефір у записі(інформація від 27.04.2021)