УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Курсанти ВІТІ серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських і курсантських наукових робіт у галузі «Військові науки»

Добавлено: 26.04.2021 Переглянуто: 264


Упродовж трьох днів у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного тривала підсумкова конференція, під час якої конкурсна комісія, визначала цьогорічних переможців конкурсу студентських і курсантських наукових робіт у галузі «Військові науки».

Мета конкурсу — популяризація науки серед курсантської та студентської молоді. У секції «Озброєння та військова техніка» друге місце здобули курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут Вадим Мамчур та Анастасія Вірста.

У секції «Всебічне забезпечення військ (сил)» третє місце посіли курсанти Валерій Шиманський та Єгор Ольський.

Курсанти 386 навчальної групи Веремійчук Віталій, Хомич Назар (науковий керівник – викладач кафедри загальновійськових дисциплін працівник ЗСУ Цуріков) представили наукову роботу «Обладнання блокпостів та організація несення служби на них» конкурсній комісії академії й захистили результати проведеного дослідження.

По закінченню заходу доповідачі отримали сертифікати учасників конференції.

Сподіваємось на подальшу роботу курсантів нашого Військового інституту в напрямі проведення наукових досліджень з актуальних проблем розвитку й удосконалення українського війська, тактики дій підрозділів, бойового забезпечення, озброєння та військової техніки Збройних Сил України.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх