Про актуальне вступникові

Добавлено: 22.04.2021 Переглянуто: 613

Вступ до військового вищого навчального закладу - відповідальний період. Так, добре підготуватися до ЗНО та успішно здати всі потрібні вступні випробування - обов'язкова умова, але крім цього потрібно стежити за всіма етапами Вступної кампанії.

24 квітня 2021 року о 10.00 у Прямому ефірі на офіційних сторінках ВІТІ у Facebook та Instagram творча команда інституту детальніше розповість майбутнім абітурієнтам та їхнім батькам про Порядок дій вступника під час вступу до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут; познайомить зі спеціальностями інституту та надасть відповіді на всі запитання.

Чекаємо на нашу онлайн-зустріч із нетерпінням!

Доєднуйтесь до наших спільнот:

Про актуальне вступникові (інформація від 22.04.2021)