Представник ВІТІ взяв участь в інтерактивному заході "Є така професія - захищати Батьківщину"

Добавлено: 19.04.2021 Переглянуто: 193

19 квітня за ініціативи Кіровоградського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки був проведений інтерактивний захід "Є така професія - захищати Батьківщину". Конференція відбувалась на платформі GoogleMeet, з метою профорієнтації молоді на вступ до військових вищих навчальних закладів.

Представником від Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут на відеоконференції став заступник голови Приймальної комісії - заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Олексій Сілко.

Під час зустрічі обговорено умови вступу до ВІТІ та порядок дій абітурієнта під час проходження вступних випробувань, а також надано змістовні відповіді на запитання майбутніх абітурієнтів.