УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Курсанти кафедри військово-гуманітарних дисциплін взяли участь у науково-практичній конференції

Добавлено: 16.04.2021 Переглянуто: 350


З 14 по 16 квітня курсанти ВІТІ, під керівництвом викладачів кафедри військово-гуманітарних дисциплін взяли участь у роботі курсантської науково-практичної конференції: «Добровольці на захисті української державності. Організація, воєнні операції, історична пам'ять (XX-XXI ст.)», яка відбулася в онлайн форматі.

Організатором конференції виступила Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного м. Львів. На секційних засіданнях обговорювали надзвичайно важливі та актуальні теми щодо феномену добровольця та добровольчого руху зокрема. Курсанти Максим Цимбалюк, Владислав Печерний, Ілля Сірий, Ярослав Каплуновський, Артем Стенковий, Назар Лалука презентували доповіді про образ та феномен добровольця, героїзм, поняття патріотизму, віри, глобальних цінностей, проблеми суспільного та військового і навіть художнього характеру.

Курсантська міжвишівська науково-практична конференція – це прекрасний досвід спілкування та взаємодії військових вишів у обговоренні важливих проблем українського суспільства.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх