Курсанти-зв’язківці пройшли курс посиленої підготовки

Добавлено: 12.04.2021 Переглянуто: 243

Курсанти випускного курсу факультету бойового застосування систем управління та зв’язку пройшли курс посиленої підготовки, яка проходила протягом трьох тижнів в польових умовах на базі батальйону забезпечення навчального процесу інституту.

Під час фахового блоку зв’язківці в польових умовах розгорнули пункти управління, організували порядок їх охорони та відпрацювали питання організації інженерного забезпечення пунктів управління та мінної безпеки. Кожен курсант вкотре зміг структурувати всі знання отримані в аудиторіях та використати їх практично.

По закінченню посиленої підготовки курсанти здали нормативи на присудження класної кваліфікації та отримали сертифікати про проходження посиленої підготовки.