УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Курсант ВКСС ВІТІ переміг на відбірковому турнір із тхеквондо у м. Полтава

Добавлено: 11.04.2021 Переглянуто: 258


10 квітня 2021 року у місті Полтава відбувся відбірковий турнір із тхеквондо в якому прийняли участь близько 300 спортсменів із спортивних клубів у складі команд з різних областей України (Полтавська, Дніпропетровська, Миколаївська, Харківська, Сумська, Одеська, Харківська).

В цьому турнірі приймав участь курсант ВКСС ВІТІ імені Героїв Крут – Тупік Дмитро у складі Полтавської федерації тхеводно під керівництвом тренера володаря Чорного поясу IV DAN – Шавиро Ю.І., та у напруженій боротьбі здобув Золоту медаль. Провів два поєдинка.

Командування та спортивний комітет Військового коледжу сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут всіляко допомагають та сприяють курсантам у відвідуванні ними тренувань та участі у змаганнях різного рівня. Адже спортивні змагання, тренування не тільки сприяють загартуванню і розвитку військовослужбовців, але, водночас, позитивно впливають на свідомість курсантів, зміцнюють характер, вчать не пасувати перед труднощами та противником. Ці риси, якості вкрай необхідні для подальшої служби у якості молодших командирів та формування майбутнього сержанта!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх