24 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з Військовим коледжем сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут 10.00 трансляції у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                         31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 рокуоголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Екскурсія по Києву для курсантів першого курсу факультету Телекомунікаційних систем та мереж

Добавлено: 12.09.2016 Переглянуто: 839

11 вересня 2016 року для особового складу першого курсу факультету телекомунікаційних систем та мереж була проведена екскурсія по визначним місцям міста Київ.

Курсанти відвідали Маріїнський парк, Софійську площу, Національний музей Історії України, музей води, Михайлівську площу, Андріївський узвіз та Андріївську церкву.

Цікаво знати:

Парк в Києві, розташований навпроти будинку Верховної ради й Маріїнського палацу між вулицею Михайла Грушевського та схилом до Паркової дороги.

• Маріїнський парк визнано пам’яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення.
  • Софійська площа з часів Київської Русі була суспільним центром міста.
  • Національний музей Історії України – провідний історичний музей України. Розташований з 1944 року у місті Києві, на Старокиївській горі – місці народження української столиці.
  • Музей води – водно-інформаційний центр в Києві, відкритий 24 травня 2003 року у спорудах першого київського централізованого водогону, побудованих в 1872 та 1876 роках за проектом архітектора Олександра Шіле.
  • Михайлівська площа є однією з найдавніших у Києві. Сформувалася вона у ХІІ столітті перед в’їздом до Михайлівського Золотоверхого монастиря.
  • Андріївська церква – барокова церква Св. Андрія у Києві. Входить до складу Національного заповідника «Софія Київська». Діючий храм Української автокефальної православної церкви. В храмі проводяться екскурсії, а також щоденні богослужіння, хрещення та вінчання.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net