Хочеш отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ? Пиши мотиваційного листа та надсилай нам на електронну пошту! Подробиці за посиланням: Мотиваційний лист                         Оголошується набір до адʼюнктури та докторантури Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у 2021 році. Подробиці за посиланням: Вступ до адʼюнктури та докторантури

Для курсантів факультету телекомунікаційних систем ВІТІ відбулось відкрите групове заняття

Добавлено: 07.04.2021 Переглянуто: 331

6 квітня, на кафедрі Телекомунікаційних систем та мереж Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулося відкрите групове заняття для курсантів факультету Телекомунікаційних систем на тему: «Роль та задачі тактової мережевої синхронізації в цифрових мережах зв’язку», яку проводив доцент кафедри, кандидат технічних наук, доцент Анатолій Татарінов.

Під час заняття були розглянуті основні види тактової синхронізації, особливості та принципи побудови систем мережевої тактової синхронізації в цифрових мережах зв’язку.

На показовому занятті були детально обґрунтовані етапи дигіталізації електронних комунікаційних мереж зв’язку, вплив систем синхронізації на основні технічні характеристики транспортних мереж с часовим розподілом каналів.

Курсантами, під керівництвом викладача, обговорено та запропоновано склад типової системи мережевої тактової синхронізації, проведено порівняний аналіз існуючих варіантів побудови систем синхронізації в електронних комунікаційних мережах ЗСУ.