Хочеш отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ? Пиши мотиваційного листа та надсилай нам на електронну пошту! Подробиці за посиланням: Мотиваційний лист                         Оголошується набір до адʼюнктури та докторантури Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у 2021 році. Подробиці за посиланням: Вступ до адʼюнктури та докторантури

Форма одягу курсантів ВІТІ поповнилась спортивним одностроєм

Добавлено: 06.04.2021 Переглянуто: 263

Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут забезпечені спортивними костюмами.

Спортивний однострій оснащений центральною застібкою-блискавкою та має на лівому боці куртки світловідбивний логотип світло-сірого кольору — приналежність до ЗСУ.

Відтепер, курсанти мають змогу займатися фізичною підготовкою та спортивно-масовою роботою у комфортних спортивних одностроях.