Хочеш отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ? Пиши мотиваційного листа та надсилай нам на електронну пошту! Подробиці за посиланням: Мотиваційний лист                         Оголошується набір до адʼюнктури та докторантури Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у 2021 році. Подробиці за посиланням: Вступ до адʼюнктури та докторантури

На базі Військового інституту проведені курси підвищення кваліфікації з питань забезпечення та організації електронного документування

Добавлено: 05.04.2021 Переглянуто: 208

На базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації проведені курси підвищення кваліфікації з питань забезпечення та організації електронного документування управлінської інформації.

Підготовка на курсах здійснюється для керівників та спеціалістів структурних підрозділів Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України та органів військового управління, військових частин та установ Збройних Сил України та забезпечує оновлення теоретичних знань, удосконалення набутих раніше умінь щодо виконання задач службової діяльності офіцерами та службовцями на відповідних посадах.

В ході проведення курсів фахівці кафедри Комп'ютерних інформаційних технологій факультету Інформаційних технологій надали теоретичні основи системного підходу до діловодства у Збройних Силах України, основні підходи до застосування систем електронного документування управлінської інформації. На практиці розглянуті порядок та способи дій щодо забезпечення функціонування системи електронного документообігу, сформовані початкові навички щодо налаштувань роботи програмних засобів АСКОД та забезпечення діловодства в підрозділах та установах.