Хочеш отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ? Пиши мотиваційного листа та надсилай нам на електронну пошту! Подробиці за посиланням: Мотиваційний лист                         Оголошується набір до адʼюнктури та докторантури Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у 2021 році. Подробиці за посиланням: Вступ до адʼюнктури та докторантури

Курсант Тарас Власюк – призер чемпіонату України з комбат Дзю-Дзюцу

Добавлено: 29.03.2021 Переглянуто: 214

На чемпіонаті України з комбат Дзю-Дзюцу, курсант факультету телекомунікаційних систем молодший сержант Тарас Власюк здобув медаль.

На змагання, які проходили, у приміщенні Легкоатлетичного манежу Київської міської школи вищої спортивної майстерності, Тарас Власюк завоював «бронзу» у ваговій категорії до 85 кг.

Нагадаємо, що раніше Тарас Власюк на Відкритому чемпіонаті міста Києва з грепплінгу здобув дві золоті медалі з грепплінгу та Mix Fight MMA.