УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Курсанти другого курсу ВІТІ проходили практику у «військах»

Добавлено: 29.03.2021 Переглянуто: 358


Протягом двох тижнів курсанти другого курсу всіх спеціальностей проходили практику на посадах заступника командира взводу (за фахом) у військових частинах ЗС України та Національної гвардії України для курсантів які навчаються за відповідним замовленням.

Курсанти-звязківці виконували функціональні обов’язки на посадах молодших командирів, що дозволило набути умінь у виконанні обов’язків на відповідних посадах за фахом, удосконалили польову виучку, практично набули умінь у керівництві взводом при проведенні заходів підготовки, застосування та повсякденної діяльності підрозділу у військах.

Зв’язківці, які навчаються за державним замовленням для підрозділів Національної гвардії України проходили практику у військових частинах замовника, що дозволяє курсантам зрозуміти специфіку військової служби та організації зв’язку, де в подальшому випускники проходитимуть військову службу після випуску.

До процесу контролю за проходженням практики був залучений науково-педагогічний склад інституту.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх