Хочеш отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ? Пиши мотиваційного листа та надсилай нам на електронну пошту! Подробиці за посиланням: Мотиваційний лист                         Оголошується набір до адʼюнктури та докторантури Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у 2021 році. Подробиці за посиланням: Вступ до адʼюнктури та докторантури

Курсанти другого курсу ВІТІ проходили практику у «військах»

Добавлено: 29.03.2021 Переглянуто: 250

Протягом двох тижнів курсанти другого курсу всіх спеціальностей проходили практику на посадах заступника командира взводу (за фахом) у військових частинах ЗС України та Національної гвардії України для курсантів які навчаються за відповідним замовленням.

Курсанти-звязківці виконували функціональні обов’язки на посадах молодших командирів, що дозволило набути умінь у виконанні обов’язків на відповідних посадах за фахом, удосконалили польову виучку, практично набули умінь у керівництві взводом при проведенні заходів підготовки, застосування та повсякденної діяльності підрозділу у військах.

Зв’язківці, які навчаються за державним замовленням для підрозділів Національної гвардії України проходили практику у військових частинах замовника, що дозволяє курсантам зрозуміти специфіку військової служби та організації зв’язку, де в подальшому випускники проходитимуть військову службу після випуску.

До процесу контролю за проходженням практики був залучений науково-педагогічний склад інституту.