"Чим зайняти себе у вихідні коли, всі культурні заклади зачинені? Піша екскурсія столицею - найкраще рішення!"

Добавлено: 28.03.2021 Переглянуто: 309

Нарешті до столиці прийшла весна! Київ - велике й красиве місто, атмосфера якого надихає. Недільного ранку курсанти факультету телекомунікаційних систем на чолі із заступником начальника факультету з морально-психологічного забезпечення підполковником Антоном Ланко відвідали історичні місця столиці.

Піша прогулянка Києвом - унікальний шанс не лише познайомитись з усіма "родзинками" столиці, а й згуртувати курсантів.

- Наші вихованці дуже задоволені, адже провести вихідний можна й цікаво, й корисно одночасно. Все, що для цього потрібно: крута компанія та філіжанка кави, - коментує підполковник Антон Ланко.

Маршрут прогулянки було побудовано нестандартно: місця з найменшою кількістю людей, дійти до яких можливо було пішки, не використовуючи громадський транспорт.