Начальник інституту нагородив курсантів за участь у гендерному квесті проєкту «Через рівність та порозуміння до захисту безпеки»

Добавлено: 26.03.2021 Переглянуто: 375

Начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут генерал-майор Віктор Остапчук нагородив курсантів за досягнуті успіхи та призове місце у гендерному квесті проєкту «Через рівність та порозуміння до захисту безпеки».

Нагадаємо, що у проєкті, наша команда, до якої увійшли: Ольга Бакуменко, Олександра Молібога, Єлизавета Румянцева, Юрій Салітицький та Владислав Хмарюк стала першою на етапі онлайн-тестів серед 24 навчальних закладів.

Крім цього, на етапі оцінки відео-ролику, курсанти увійшли до номінації «Гібридні стихії».

Нагадаємо, що головна мета проєкту – реалізація принципів гендерної рівності серед курсантів і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання.

Дякуємо за сприяння консультативній місії Європейського союзу та Інформаційно-консультативному жіночому центру!